Historia firmy

Zapraszam serdecznie do skorzystania z usług naszej firmy, która istnieje od 1976 r.

Prowadziliśmy ogólnopolską obsługę gwarancyjną wszystkich marek AGD dla firmy „PEWEX" takich jak: BOSCH, CANDY, SAN GORGIO, FAGOR, LAILA, OCEAN a w późniejszych latach bezpośrednio dla firm: CANDY, SMEG, FABER, ELICA, BAUKNECHT, SAN GIORGIO, OCEAN, CLATRONIC, GASFIRE, ZEROWATT, SIRIUS, TURBO, BARRIVIERA, AMICA (pralki i zmywarki z Włoch i Francji), NARDI, FALMEC, ELEKTRIM, ATAG, PELGRIM, AKAI, LADY COOK, STING
i wielu innych.

kropka

W latach 2001-2006 zorganizowaliśmy i prowadziliśmy na terenie całego kraju SERWIS GWARANCYJNY dla firmy BEKO .

kropka

W latach 1995- 2010 zorganizowaliśmy i prowadziliśmy na terenie całej Polski SERWIS GWARANCYJNY dla marki
SMEG
i FABER.

kropka

Firma APRA SERWIS była na początku lat 90-tych pionierem w zakresie organizacji ogólnopolskiej sieci serwisów na potrzeby obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej urządzeń dużego AGD. Trudno w to uwierzyć ale jeszcze w roku 1989 całą Polskę obsługiwało czterech techników w zakresie naprawy pralek, zmywarek itp. (Pan Jerzy - pierwszy właściciel firmy, Pan Jacek, Pan Andrzej, Pan Grzegorz), dwóch techników w zakresie chłodnictwa (Pan Stefan i Pan Bolesław - obaj jako osobna firma) oraz jedna osoba na warsztacie (Pan Zygmunt).
Dopiero w roku 1990, jeszcze na ul. Chocimskiej, przeprowadziliśmy szkolenie dla pierwszej grupy dziesięciu serwisów z Polski, które stały się naszymi partnerami w terenie jako autonomiczne jednostki serwisowe, głównie na potrzeby obsługi Candy, San Gorgio, Bosch, Laila, Fagor. W następnych latach sieć serwisowa się rozwijała, liczba serwisów terenowych rosła, głównie dzięki naszemu monopolowi na części zamienne. Większość tych serwisów przetrwała do dzisiaj i funkcjonują na podobnej zasadzie w strukturach wielu organizacji serwisowych.

kropka

Aktualnie prowadzimy kompleksową obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną (w ramach sieci serwisów APRA SERWIS) urządzeń następujących firm: THOMAS, Whirlpool, HOTPOINT, INDESIT, Liebherr, Ariston, POLAR.

 kropka
 Firma APRA SERWIS dysponuje w pełni zorganizowaną siecią punktów serwisowych w całym kraju (aktualnie 60 punktów) z którymi utrzymujemy stały kontakt za pomocą łączy internetowych. Aktualna lista serwisów jest dostępna w dziale Mapa serwisów AGD >>

 kropka
Firma opracowała i wdrożyła procedury w zakresie dystrybucji gwarancyjnych części zamiennych i urządzeń w formie magazynów depozytowych ulokowanych w punktach serwisowych na terenie całej Polski.

kropka
Firma opracowała i wdrożyła w zakresie ogólnopolskim procedury wymian gwarancyjnych urządzeń.

kropka
Firma opracowała i wdrożyła procedury dotyczące recyklingu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego we współpracy z Organizacją Odzysku CCR, zgodnie z ustawą o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym z dnia 29 lipca 2005 r.

kropka
Firma posiada w Warszawie własny, lokalny punkt serwisowy z nowoczesnym warsztatem w centralnym punkcie Warszawy, który posiada autoryzację i wykonuje bieżące naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne urządzeń różnych marek takich jak: LIEBHERR, STIEBEL ELTRON, BARAZZA, AIRONE, JOLLYNOX, GUNTER & HAUER. Nasz punkt serwisowy pełni również rolę centralnego serwisu interwencyjnego obsługującego cały kraj. Organizowane są tu często szkolenia dla techników z naszych lokalnych serwisów. Zatrudniamy aktualnie 7 techników ze stosownymi uprawnieniami gazowymi i elektrycznymi.

kropka
Firma APRA SERWIS wykonuje naprawy pogwarancyjne urządzeń AGD większości marek:

ELECTROLUX, AEG, ZANUSSI, AMICA, ARISTON, BEKO, BOSCH, CANDY, INDESIT, FABER, LG, SHARP, SAMSUNG, SIEMENS, SMEG, WIRLPOOL, PRIVILEG i innych.

kropka
Firma APRA SERWIS prowadzi również sprzedaż części zamiennych i akcesoriów do wymienionych powyżej marek sprzętów AGD.

kropka
Firma APRA SERWIS specjalizuje się również w sprzedaży hurtowej i detalicznej urządzeń AGD zarówno w pierwszym gatunku jak i w tak zwanym „drugim gatunku" pozyskiwanym z różnych firm, które są przez nas naprawiane i sprzedawane z naszą gwarancją własnymi kanałami dystrybucji.

kropka

Jesteśmy głęboko przekonani, że współpraca z naszą firmą (w dowolnym zakresie serwisowym) będzie dla Państwa bardzo korzystna. Niewątpliwą zaletą współpracy z nami jest możliwość działania na terenie całego kraju w ramach naszej ogólnopolskiej organizacji serwisowej :

OGÓLNOPOLSKA SIEĆ SERWISÓW APRA SERWIS


Potrafimy dopasować się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów.APRA SERWIS Sp. z o.o.

04-113 WARSZAWA
ul.Łukowska 2B lok 17
(od ulicy Witolińskiej)
Jesteśmy czynni
od poniedziałku do piątku

w godzinach od 9 - 17

tel.: 22 644 56 78
      22 886 56 00
      604 133 055
e-mail: apraserwis@apraserwis.pl

Copyright by APRA SERWIS © 2023.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Designed by ITPRODESIGN